Post thumbnail

Ny Fantasy League runde er klar

Runde 2 og 3 i Telenorligaen er over, det betyr at vi har resultatene for den første uken med Fantasy League.

30 spillere deltok i fantasy ligaen til RocketLeague.no den første tellende uken, hunterico troner alene på toppen av sammenlagt poeng. Her er hele listen:

Fantasy Ranking

PlasseringSpillerRunde 2/3 DraftRunde 2/3 Pick'emDraft PoengPick'em PoengHøyeste PoengsumTotalt
1hunterico8522408522405461092
2Jwols8122408122405261052
3taffel813210813210511,51023
4Gudleif78661508661505081016
5kileak7942107942105021004
6TOBBAS768210768210489978
7haraldo787180787180483,5967
8newtpu94809480474948
9Mrkikkan767180767180473,5947
10bjell763180763180471,5943
11Homonavn734180734180457914
12Devik729180729180454,5909
13kimy0673210673210441,5883
14Chissa88008800440880
15Reflex656210656210433866
16EspenE625240625240432,5865
17Templar644180644180412824
18Chrizz664150664150407814
19Happyshit81108110405,5811
20Ingvaldsson599210599210404,5809
21Versace627180627180403,5807
22Peneax576210576210393786
23Reganam78307830391,5783
24BuerNOR576180576180378756
25Andeyman74007400370740
26kamelprinsen73007300365730
27Jester70507050352,5705
28xMartin96x68606860343686
29fuzaa67006700335670
30FujiBoy391180391180285,5571

Du kan også se alle spillernes resultater i menyen under Fantasy League -> Resultater.

Det vil være premier for følgende kategorier når sesongen er over:

  • Beste totale poengsum i én singel runde. (uker med flere runder vil poengsum bli delt på to i denne konkurransen)
  • Beste totale poengsum hele sesongen.
  • Beste poengsum player draft hele sesongen.
  • Beste poengsum Pick’em hele sesongen.

Her er også statistikken over hvilke spillere som var mest/minst populære forrige uke:

SpillerPicks Runde 2/3
Phocas19
Jwols14
Haraldo13
Sacred11
Al Dente8
Gudleif76
Kimy06
Maadzz6
Taffel6
Blastnor5
Chrizz5
Cpt Doge5
Miize5
Homonavn4
hunterico4
Reganam4
Sleezy4
Wubba4
Etrex3
Respwner3
Devik2
Get Hard2
Versace2
Andey1
Deviix1
Ingvaldsson1
Kileak1
Lemon1
Mewy1
Myttern1
Scidit1
VJ1
Barebrur0
Blah0
Butchis0
Heggen0
Sniper0
Unlikely0

Meld dere på neste runde av Fantasy League!

Add comment