• 00 days
  • 00 hours
  • 00 minutes
  • 00 seconds

DENNE UKEN

TL Runde 4 og 5!

Endelig er TelenorLIGAEN tilbake igjen. Denne sesongen er det ti lag som skal kjempe om tittelen i Norges gjeveste Rocket League liga. På torsdag spilles runde 4 og 5!

Se kampene online MER INFO

Hvilke spillere tror du vil prestere best denne sesongen?

VI HAR EGEN FANTASY LEAGUE FOR TELENORLIGAEN!

Denne sesongen kan du være med å konkurrere i RocketLeague.no sin Fantasy League for TelenorLIGAEN. Hvem har mest kunnskap om Norske Rocket League spillere og lag?

BLI MED OPPRETT LIGA

MER INFO OM

TelenorLIGAEN

TelenorLIGAEN Høsten 2017

  • SE DIREKTE PÅ TWITCH

Norges største satsing på e-sport, og driftes som et divisjons- og sesongbasert seriespill. Ligaen består av spillene Counter-Strike, League of Legends, Hearthstone, Overwatch og Rocket League. Det er to sesonger per kalenderår. Kartoflerne vant første sesong av Rocket League i ligaen. Klarer de å forsvare tittelen eller får vi en ny seriemester denne sesongen?

LES MER OM TELENORLIGAEN HER
  • Duration 31. Aug - 19. Nov
  • Prizepool 16200kr
  • Matches 45

Siste Nyheter

Rocket League

Stay tuned with

Rocket League

1. Divisjon 11. september 2017

Ny Fantasy League...

Runde 2 og 3 i Telenorligaen er over, det betyr at vi har resultatene for den første uken med Fantasy,,,

Read more
1. Divisjon 30. august 2017

Oppvarming til...

I kveld kl 21:00 holder vi et program på Twitch hvor vi lader opp til TelenorLIGAEN som starter i morgen!

Read more
Fantasy League 29. august 2017

RocketLeague.no er...

Endelig er TelenorLIGAEN tilbake. For å gjøre det ekstra morsomt så har vi til denne sesongen gjort klart Fantasy League,,,

Read more

DETTE ER

1. DIVISJON

Ticket's image

RocketLeague.no 2v2 Ranking

Kjemp om 1. plass og premier i vår 2v2 ranking!


RANKING DELTA

Sjekk ut

Terminlisten

Check out our

Match schedule

Thursday - Day 1

Oslo Lions Oslo Lions vs. GoToSleep GoToSleep
  • Group Stage 1
  • Match Starts at 8:00 pm
  • Live
Fort og Gæli Fort og Gæli vs. Kartoflerne Kartoflerne
  • Group Stage 1
  • Match Starts at 8:00 pm
  • Live
Delta Cubes Delta Cubes vs. Gutta Boyz Gutta Boyz
  • Group Stage 1
  • Match Starts at 8:00 pm
  • Live
BX3 EK BX3 EK vs. CWAGF CWAGF
  • Group Stage 1
  • Match Starts at 8:00 pm
  • Live
Tøvpatruljen Tøvpatruljen vs. Razzle Dazzlers Razzle Dazzlers
  • Group Stage 1
  • Match Starts at 7:00 pm
  • Live

Thursday - Day 2

Tøvpatruljen Tøvpatruljen vs. Kartoflerne Kartoflerne
  • Group Stage 1
  • Match Starts at 8:00 pm
  • Live
Razzle Dazzlers Razzle Dazzlers vs. GoToSleep GoToSleep
  • Group Stage 1
  • Match Starts at 8:00 pm
  • Live
Oslo Lions Oslo Lions vs. Gutta Boyz Gutta Boyz
  • Group Stage 1
  • Match Starts at 8:00 pm
  • Live
Fort og Gæli Fort og Gæli vs. CWAGF CWAGF
  • Group Stage 1
  • Match Starts at 8:00 pm
  • Live
Delta Cubes Delta Cubes vs. BX3 EK BX3 EK
  • Group Stage 1
  • Match Starts at 8:00 pm
  • Live
GoToSleep GoToSleep vs. Gutta Boyz Gutta Boyz
  • Group Stage 1
  • Match Starts at 9:00 pm
  • Live
Tøvpatruljen Tøvpatruljen vs. CWAGF CWAGF
  • Group Stage 1
  • Match Starts at 9:00 pm
  • Live
Kartoflerne Kartoflerne vs. Razzle Dazzlers Razzle Dazzlers
  • Group Stage 1
  • Match Starts at 9:00 pm
  • Live
Oslo Lions Oslo Lions vs. BX3 EK BX3 EK
  • Group Stage 1
  • Match Starts at 9:00 pm
  • Live
Fort og Gæli Fort og Gæli vs. Delta Cubes Delta Cubes
  • Group Stage 1
  • Match Starts at 9:00 pm
  • Live

Thursday - Day 3

Kartoflerne Kartoflerne vs. CWAGF CWAGF
  • Group Stage 1
  • Match Starts at 8:00 pm
  • Live
GoToSleep GoToSleep vs. BX3 EK BX3 EK
  • Group Stage 1
  • Match Starts at 8:00 pm
  • Live
Tøvpatruljen Tøvpatruljen vs. Delta Cubes Delta Cubes
  • Group Stage 1
  • Match Starts at 8:00 pm
  • Live
Razzle Dazzlers Razzle Dazzlers vs. Gutta Boyz Gutta Boyz
  • Group Stage 1
  • Match Starts at 8:00 pm
  • Live
Oslo Lions Oslo Lions vs. Fort og Gæli Fort og Gæli
  • Group Stage 1
  • Match Starts at 8:00 pm
  • Live
Gutta Boyz Gutta Boyz vs. BX3 EK BX3 EK
  • Group Stage 1
  • Match Starts at 9:00 pm
  • Live
Kartoflerne Kartoflerne vs. Delta Cubes Delta Cubes
  • Group Stage 1
  • Match Starts at 9:00 pm
  • Live
GoToSleep GoToSleep vs. Fort og Gæli Fort og Gæli
  • Group Stage 1
  • Match Starts at 9:00 pm
  • Live
Tøvpatruljen Tøvpatruljen vs. Oslo Lions Oslo Lions
  • Group Stage 1
  • Match Starts at 9:00 pm
  • Live
CWAGF CWAGF vs. Razzle Dazzlers Razzle Dazzlers
  • Group Stage 1
  • Match Starts at 9:00 pm
  • Live

Thursday - Day 4

Razzle Dazzlers Razzle Dazzlers vs. BX3 EK BX3 EK
  • Group Stage 1
  • Match Starts at 8:00 pm
  • Live
CWAGF CWAGF vs. Delta Cubes Delta Cubes
  • Group Stage 1
  • Match Starts at 8:00 pm
  • Live
Gutta Boyz Gutta Boyz vs. Fort og Gæli Fort og Gæli
  • Group Stage 1
  • Match Starts at 8:00 pm
  • Live
Kartoflerne Kartoflerne vs. Oslo Lions Oslo Lions
  • Group Stage 1
  • Match Starts at 8:00 pm
  • Live
GoToSleep GoToSleep vs. Tøvpatruljen Tøvpatruljen
  • Group Stage 1
  • Match Starts at 8:00 pm
  • Live

Thursday - Day 5

BX3 EK BX3 EK vs. Fort og Gæli Fort og Gæli
  • Group Stage 1
  • Match Starts at 8:00 pm
  • Live
Delta Cubes Delta Cubes vs. Razzle Dazzlers Razzle Dazzlers
  • Group Stage 1
  • Match Starts at 8:00 pm
  • Live
CWAGF CWAGF vs. Oslo Lions Oslo Lions
  • Group Stage 1
  • Match Starts at 8:00 pm
  • Live
Gutta Boyz Gutta Boyz vs. Tøvpatruljen Tøvpatruljen
  • Group Stage 1
  • Match Starts at 8:00 pm
  • Live
Kartoflerne Kartoflerne vs. GoToSleep GoToSleep
  • Group Stage 1
  • Match Starts at 8:00 pm
  • Live

Thursday - Day 6

Delta Cubes Delta Cubes vs. Oslo Lions Oslo Lions
  • Group Stage 1
  • Match Starts at 8:00 pm
  • Live
BX3 EK BX3 EK vs. Tøvpatruljen Tøvpatruljen
  • Group Stage 1
  • Match Starts at 8:00 pm
  • Live
Razzle Dazzlers Razzle Dazzlers vs. Fort og Gæli Fort og Gæli
  • Group Stage 1
  • Match Starts at 8:00 pm
  • Live
CWAGF CWAGF vs. GoToSleep GoToSleep
  • Group Stage 1
  • Match Starts at 8:00 pm
  • Live
Gutta Boyz Gutta Boyz vs. Kartoflerne Kartoflerne
  • Group Stage 1
  • Match Starts at 8:00 pm
  • Live

Thursday - Day 7

Fort og Gæli Fort og Gæli vs. Tøvpatruljen Tøvpatruljen
  • Group Stage 1
  • Match Starts at 8:00 pm
  • Live
Delta Cubes Delta Cubes vs. GoToSleep GoToSleep
  • Group Stage 1
  • Match Starts at 8:00 pm
  • Live
BX3 EK BX3 EK vs. Kartoflerne Kartoflerne
  • Group Stage 1
  • Match Starts at 8:00 pm
  • Live
Oslo Lions Oslo Lions vs. Razzle Dazzlers Razzle Dazzlers
  • Group Stage 1
  • Match Starts at 8:00 pm
  • Live
CWAGF CWAGF vs. Gutta Boyz Gutta Boyz
  • Group Stage 1
  • Match Starts at 8:00 pm
  • Live

TelenorLIGAEN

Tabell

Group 1. Divisjon
Competitor M W T L P
BX3 EK
BX3 EK
3 3 0 0 9
GoToSleep
GoToSleep
3 2 1 0 7
Kartoflerne
Kartoflerne
3 2 0 1 6
CWAGF
CWAGF
3 2 0 1 6
Gutta Boyz
Gutta Boyz
3 1 2 0 5
Delta Cubes
Delta Cubes
3 1 1 1 4
Razzle Dazzlers
Razzle Dazzlers
3 1 0 2 3
Tøvpatruljen
Tøvpatruljen
3 1 0 2 3
Oslo Lions
Oslo Lions
3 0 0 3 0
Fort og Gæli
Fort og Gæli
3 0 0 3 0